Konteyner Lashing yük sabitlemeKonteyner lashing denilince akla ilk önce denizyolu taşımacılığı gelmektedir. Denizyolu taşımacılığında risk olarak adlandırabileceğimiz bazı konular söz konusudur. Özellikle de sarsıntı, sallanma, aşırı sıcak veya aşırı soğuk hava durumları, şiddetli rüzgarlar ve genel olarak doğa olayları denizyolu taşımacılığında konteyner lashing sistemlerini zorunlu hale getirmiştir. Sarsıntı ve sallanma gibi durumların önüne geçebilmek için konteyner içi sabitleme araçlarının kullanımı hayati öneme sahiptir.

Konteyner lashing uygulayıcıları son derece profesyonel davranarak hassas ve kaliteli bir iş çıkarmalılardır. Dikkatli, hassas ve özenle yapılmayan sabitlemelerin süreç içerisinde kesintiye uğraması kaçınılmaz olmaktadır.

Lashing hizmeti, üretilen ürünün kullanım alanına taşınmasının en sağlıklı yoludur. Üretilen malın miktarı uygulanacak lashing modelini de belirlemektedir. Denizyolu taşımacılığında ister konteyner isterse de ambar usulüyle taşıma gerçekleşir. Maliyeti minimuma düşürmek için yapılan sevkiyatta taşınan ürünlerin korunması ve zarar görmemesi son derece önemli olmaktadır. Bu noktada lashing hizmetini yüklenici firma bütün sorumluluğu almaktadır.

Lashing hizmetinin ne denli önemli olduğunu anlatmak için elimizde birçok sebep bulunmaktadır. Malların konteyner içerisinde olması onların tamamen korunacağı anlamına gelmez. Malların korunması için konteyner içi sabitleme aparatları kullanılmalıdır. Bu aparatlar halat, kalas, demir profil, lashing kemeri, sapan ve ağ gibi ürünlerdir.

Hem konteyner hem de gemilere yüklenen malların korunması ve uzun taşıma sürelerine karşı sağlık bir şekilde transfer edilmesi yüklenici firmanın sorumluluğundadır. Lashing hizmetinde her tipte konteyner  ve konteyner içi sabitleme tarafımızca en sağlıklı şekilde yapılmaktadır.

Deneyim, tecrübe, bilgi ve birikim ile birlikte uzman ekiplerimiz en etkin çalışmayı süratle yerine getirmekte ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?